MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Zenith. Shiny Black 17" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Zenith. Shiny Black har en bredd på 7". MAK Zenith. Shiny Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Glöm inte kolla att ET 42 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MAK Zenith. Shiny Black är 76 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Zenith. Shiny Black för 2545 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 545 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 76 mm |
Zenith. Shiny Black 15" från MAK med 6.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg av modellen Zenith. Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.
MAK Zenith. Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 50.
Denna 16"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Zenith. Titanium.