Detta är en MAK-fälg av modellen Wolf Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Wolf Black Machined Face har en bredd på 7". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 54 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Wolf Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 54 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MAK Wolf Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 54.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 54 mm.
Stone5 T Black Machined Face 17" från MAK med 7" bredd och ET på 54 mm. Fälgens bultcirkel är 5/160.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.