Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet Asphalt Black Machined Face. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". MAK Asphalt Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Glöm inte kolla att ET 28 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. MAK Asphalt Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Asphalt Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 449 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Asphalt Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. MAK Asphalt Shiny Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MAK Asphalt Black Machined Face är 19" och har en bultcirkel på 5/130.
19"-fälg av modellen Asphalt Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Asphalt Black Machined Face.