En snygg fälg på 19" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Stark Black. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Stark Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna variant av Stark Black har ett navhål/centrumhål som är 65.1 mm stort. En uppsättning MAK Stark Black kan bli din för endast 3593 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 593 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Stark Dark från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Stark Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 23"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Denna 23"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 21 mm. Modellen heter Stark Shiny Black.
Stark-D Shiny Black från MAK. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 23"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.