Med ett pris på 5045 kronor är MAK Munchen Gunmetal Machined Face ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 9.5". MAK Munchen Gunmetal Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 16 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.6 mm. MAK Munchen Gunmetal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Munchen Gunmetal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 045 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Munchen Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 16 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
MAK Munchen Gunmetal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 25.
MAK Munchen Gunmetal Machined Face, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 15 mm.
Munchen Gunmetal Machined Face 20" från MAK med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Munchen Gunmetal Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.