Detta är en MAK-fälg av modellen Stone5 T Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Stone5 T Black Machined Face har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/127.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Stone5 T Black Machined Face är 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.5 mm stort. Stone5 T Black Machined Face 18" är en snygg fälg för 3618 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stone5 T Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 127 |
| Bultcirkel | 5/127 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Stone5 Black Machined Face 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/127.
Stone5 T Gloss Black från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/127.
MAK Stone5 T Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 127 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.
MAK Stone5 T Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 127 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 38.