Monaco Gunmetal Machined Face 21" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Monaco Gunmetal Machined Face har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 51 mm. MAK Monaco Gunmetal Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 71.6 mm. BytHjul säljer MAK Monaco Gunmetal Machined Face 21" i sin webbshop för 6065 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 065 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Monaco Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
20"-fälg från MAK av modellen Monaco Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/130, bredden 20" och ET-måttet 51 mm.
Monaco Gunmetal Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 11.5" och ET 67 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Monaco Gunmetal Machined Face från MAK. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 59 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
20"-fälg från MAK av modellen Monaco Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/130, bredden 20" och ET-måttet 66 mm.