MAK Leipzig Antracit Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Leipzig Antracit Polished är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 54 mm. Detta är en fälg med 71.6 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Leipzig Antracit Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5185 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 185 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Leipzig Antracit Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 54 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 54 mm. Modellen heter Leipzig Dark.
Leipzig dark från MAK. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
20"-fälg från MAK av modellen Leipzig Black polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 20" och ET-måttet 55 mm.
Leipzig Black polished från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 68 mm. Bultcirkeln är 5/130.