Med ett pris på 7408 kronor är MAK Stark Black Machined Face ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 28 mm. Centrumhålet är 66 mm stort. MAK Stark Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Stark Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 408 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black Machined Face |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66 mm |
MAK Stark Shiny Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 28 mm.
MAK Stark-D Black Machined Face, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 51 mm.
Stark-D Black Machined Face från MAK är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 21 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Stark-D Black Machined Face 22" från MAK med 11.5" bredd och ET på 60 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.