En snygg fälg på 15" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Load 5 Silver. Denna fälg är 6.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/160, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 160 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 58 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Load 5 Silver 15".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 372 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Load 5 Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 160 |
| Bultcirkel | 5/160 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Load 5 Ice Black 15" från MAK med 6.5" bredd och ET på 58 mm. Fälgens bultcirkel är 5/160.
MAK Stone5 T Silver, 15"-fälg, 6.5" bredd, 5/160 bultcirkel och ET på 52 mm.
15"-fälg från Spath av modellen SP42 H Chrome Silver. Bultcirkeln är 5/160, bredden 15" och ET-måttet 50 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. Spath SP42 H Gloss Black är 15" och har en bultcirkel på 5/160.