Detta är en MAK-fälg av modellen Gravel Matt Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgens bredd är 8". MAK Gravel Matt Black har 6 bultar och en cirkeldiameter som är 139.7 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 6/139.7.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Denna variant av Gravel Matt Black har ett navhål/centrumhål som är 100 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Gravel Matt Black för 3491 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 491 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Gravel Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 139.7 |
| Bultcirkel | 6/139.7 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 100 mm |
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Gravel Black.
Gravel Matt Black från Image är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 6/139.7.
Denna 18"-fälg från Image har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Gravel Gloss Gunmetal.
MAK Gravel Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 139.7 och som fästs med 6 bultar. 7.5" bredd och ET 33.