En snygg fälg på 20" från Monaco. Denna modell har Monaco valt att kalla för GP2 Gloss Black Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av GP2 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 30 mm. Navhålet på Monaco GP2 Gloss Black Polished är 66.5 mm stort. Monaco GP2 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GP2 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 694 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GP2 Gloss Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Fälg från Monaco på 18" med modellnamnet GP2 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 30 mm.
19"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
20"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.