Med ett pris på 1940 kronor är Monaco Mirabeau Matt Black Polished ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Monaco Mirabeau Matt Black Polished har en bredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 20 mm. Navhålet på Monaco Mirabeau Matt Black Polished är 74.1 mm stort. Monaco Mirabeau Matt Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco Mirabeau Matt Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
1 940 kr | Besök BytHjul |
Märke | Monaco |
---|---|
Modell | Mirabeau Matt Black Polished |
Diameter | 18" |
Fälgbredd | 8" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 120 |
Bultcirkel | 5/120 |
Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
Navhål | 74.1 mm |
Denna 19"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter Mirabeau Matt Black Polished.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco Mirabeau Matt Black Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från Monaco på 18" med modellnamnet Mirabeau Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 17"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter Mirabeau Matt Black Polished.