Denna 19"-fälg från MSW har modellnamnet 42 Gloss Black Polished. Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. MSW 42 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3623 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 623 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
19"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
MSW 42 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
MSW 42 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 27.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 42 Gloss Black Polished.