MSW 41 Gloss Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av 41 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. MSW 41 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. Du hittar mer information om MSW 41 Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 978 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
41 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
MSW 41 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 19.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.