MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg på 21" från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en bredd på 11". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 49 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4583 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 583 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 11" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 38.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 44 mm.