Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW 79 Black Polished vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 79 Black Polished är 45 mm. Navhålet på MSW 79 Black Polished är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW 79 Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 624 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 79 Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg av modellen 79 Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
17"-fälg av modellen 79 Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 48 mm.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 79 Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.
17"-fälg från MSW av modellen 79 Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.