MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg på 17" från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW79 Shiny Dark Grey har en fälgbredd på 7". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57 mm. MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW79 Shiny Dark Grey från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW79 Shiny Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
MSW79 Shiny Dark Grey 17" från MSW med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg från MSW av modellen MSW79 Shiny Dark Grey. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
17"-fälg av modellen MSW79 Shiny Dark Grey från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 41.