Med ett pris på 2632 kronor är MSW MSW79 Shiny Dark Grey ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Detta är en fälg med 57 mm stort navhål. MSW79 Shiny Dark Grey 17" är en snygg fälg för 2632 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW79 Shiny Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
17"-fälg från MSW av modellen MSW79 Shiny Dark Grey. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
17"-fälg av modellen MSW79 Shiny Dark Grey från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 41.