MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 11". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 4476 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 476 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 11" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/120.