MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk/Pol 21" är inget undantag. Fälgens bredd är 11". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21" i sin webbshop för 4238 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 238 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 38.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/120.