Detta är en MSW-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgens bredd är 8.5". MSW 30 Gloss Black Full Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 38 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. MSW 30 Gloss Black Full Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 30 Gloss Black Full Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 002 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 30 Gloss Black Full Polished, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 30 Gloss Black Full Polished.
MSW 30 Gloss Black Full Polished, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
30 Gloss Black Full Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.