Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4700 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21" i sin webbshop för 4630 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 630 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 44 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 50 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/120.