Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 48 Black Machined Face. Denna fälg är 9.5" bred. MSW 48 Black Machined Face har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av 48 Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 33 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. 48 Black Machined Face 20" är en snygg fälg för 5226 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 226 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 48 Black, 20"-fälg, 6.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 33 mm.
48 Black Machined Face från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 48 Black Machined Face.
MSW 48 Black Machined Face, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.