Detta är en MSW-fälg av modellen 72 Gloss Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Navhålet på MSW 72 Gloss Black Machined Face är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW 72 Gloss Black Machined Face kan bli din för endast 2667 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 667 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 72 Gloss Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 72 Gloss Black Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 72 Gloss Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 45 mm.
71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" från MSW med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.