Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW MSW79 Shiny Dark Grey vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 7" bred. MSW MSW79 Shiny Dark Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2632 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW79 Shiny Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
MSW79 Shiny Dark Grey 17" från MSW med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg av modellen MSW79 Shiny Dark Grey från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
MSW79 Shiny Dark Grey från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 5/112.