MSW 79 Black Polished är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. MSW 79 Black Polished har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 79 Black Polished är 32 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.1 mm. MSW 79 Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2169 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 169 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 79 Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter 79 Black Polished.
17"-fälg från MSW av modellen 79 Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 79 Black Polished är 16" och har en bultcirkel på 5/100.
MSW 79 Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.