MSW 48 Black är en fälg på 20" från MSW. Fälgens bredd är 6.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 48 Black är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 33 mm. Detta är en fälg med 66.1 mm stort navhål. En uppsättning MSW 48 Black kan bli din för endast 3813 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 813 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
20"-fälg av modellen 48 Black Machined Face från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 33 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 48 Black Machined Face.
48 Matt Black från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 52 mm. Bultcirkeln är 5/112.
48 Black Machined Face från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.