MSW 74 Gloss Black är en fälg på 20" från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 74 Gloss Black har en bredd på 8.5". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Inpressningsdjupet för MSW 74 Gloss Black är 34 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.6 mm. Du hittar mer information om MSW 74 Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 74 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
74 Gloss Black 20" från MSW med 9.5" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 74 Gloss Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.