41 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. MSW 41 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 9". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 41 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4661 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 661 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
41 Gloss Black 20" från MSW med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
20"-fälg från MSW av modellen 41 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
20"-fälg av modellen 41 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.