Detta är en MSW-fälg av modellen 74 Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 74 Gloss Black Polished har en fälgbredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Inpressningsdjupet för MSW 74 Gloss Black Polished är 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. BytHjul säljer MSW 74 Gloss Black Polished 18" i sin webbshop för 3370 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 370 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
MSW 74 Gloss Black, 18"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 50 mm.
18"-fälg från MSW av modellen 74 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
74 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/120.