Med ett pris på 3687 kronor är MSW 74 Gloss Black Polished ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av MSW 74 Gloss Black Polished är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Fälgens ET-mått är 47 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3687 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 687 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter 74 Gloss Black.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 74 Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/120.
18"-fälg från MSW av modellen 74 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.