Detta är en MSW-fälg av modellen 74 Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 74 Gloss Black Polished är 40 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. MSW 74 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 4371 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 371 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 74 Gloss Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
18"-fälg från MSW av modellen 74 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
MSW 74 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 50.