Denna 19"-fälg från MSW har modellnamnet 74 Gloss Black Polished. MSW 74 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8". MSW 74 Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 74 Gloss Black Polished är 29 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 74 Gloss Black Polished 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 625 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från MSW på 18" med modellnamnet 74 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8" och ET-måttet är 29 mm.
MSW 74 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
18"-fälg från MSW av modellen 74 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.