En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". MSW MSW 51 G.Blk har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 60 mm. Detta är en fälg med 71.5 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 038 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 66 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 32 mm. Bultcirkeln är 5/108.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 49.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/114.3.