En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 11.5". Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
Glöm inte kolla att ET 66 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 71.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 038 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 66 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 60 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 32 mm. Bultcirkeln är 5/108.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 49.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/114.3.