Denna 17"-fälg från OZ har modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Denna fälg är 7" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna fälg har ett navhål som är 68 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4471 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 471 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 68 mm |
OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering, 17"-fälg, 8" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 48 mm.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.