Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering 18" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering har en bredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/100, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 100 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering är 45 mm. Denna fälg har ett navhål som är 68 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5561 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 561 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 68 mm |
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering, 17"-fälg, 8" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 48 mm.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering.
OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7" bredd och ET 30.