Detta är en OZ-fälg av modellen Gran Tourismo HLT Grey Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished har en fälgbredd som är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished är 5/108.
Denna variant av Gran Tourismo HLT Grey Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 75.1 mm stort. OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 356 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Gran Tourismo HLT Grey Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Gran Tourismo HLT Grey Polished från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
19"-fälg av modellen Gran Tourismo HLT Grey Polished från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Gran Tourismo HLT Grey Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
Gran Tourismo HLT Grey Polished från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.