Med ett pris på 5888 kronor är OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering 18" i sin webbshop för 5888 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 888 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering, 18"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering.