OZ Ultraleggera HLT Gold är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för OZ Ultraleggera HLT Gold är 32 mm. Denna fälg har ett navhål som är 75 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. OZ Ultraleggera HLT Gold är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Ultraleggera HLT Gold från BytHjul genom länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
10 670 kr | Besök BytHjul |
Märke | OZ |
---|---|
Modell | Ultraleggera HLT Gold |
Diameter | 19" |
Fälgbredd | 10" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
Navhål | 75 mm |
Ultraleggera HLT White Gold från OZ. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Ultraleggera HLT Gold från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 10" och ET 32 mm. Bultcirkeln är 5/112.
OZ Ultraleggera HLT Gold är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 32.
Ultraleggera HLT White Gold från OZ. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.