Denna 19"-fälg från OZ har modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 75 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 525 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 75 mm |
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 44 mm.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
19"-fälg av modellen Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.