Om du letar efter bra 19"-fälgar kan OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering har en bredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 44 mm. Denna fälg har ett navhål som är 75 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 525 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 75 mm |
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering 19" från OZ med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
19"-fälg av modellen Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.