Detta är en OZ-fälg av modellen Hyper GT HLT Gun Metal. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". OZ Hyper GT HLT Gun Metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 41 mm. OZ Hyper GT HLT Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 75 mm. BytHjul säljer idag OZ Hyper GT HLT Gun Metal för 10119 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 119 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT HLT Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 75 mm |
18"-fälg av modellen Hyper GT HLT Gun Metal från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 41 mm.
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
OZ Hyper GT HLT Gun Metal, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 33 mm.
OZ Hyper GT HLT Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 18.