OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering är en fälg på 19" från OZ. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering har ett centrumhål (navhål) på 75 mm. OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering kan du köpa från BytHjul för endast 6525 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 525 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 75 mm |
19"-fälg av modellen Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Denna 17"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.