OZ Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering är en fälg på 18" från OZ. Bredden på denna fälg är 8". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65.1 mm. BytHjul säljer OZ Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering 18" i sin webbshop för 5888 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 888 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
OZ Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 160 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
OZ Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering, 18"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Rally Racing Dark Graphite Silver Lettering från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.