Ultraleggera HLT Matt Black 20" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Fälgbredden för denna variant av OZ Ultraleggera HLT Matt Black är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Detta är en fälg med 71.6 mm stort navhål. BytHjul säljer OZ Ultraleggera HLT Matt Black 20" i sin webbshop för 10391 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 391 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Ultraleggera HLT Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Ultraleggera HLT Matt Black från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 11" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Ultraleggera HLT Matt Black från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 55 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Ultraleggera HLT Matt Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 8.5" och ET-måttet är 53 mm.
Ultraleggera HLT Matt Black från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/130.