Denna 19"-fälg från R-series har modellnamnet R8 Gloss Black Tinted Face. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Inpressningsdjupet för R-series R8 Gloss Black Tinted Face är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om R-series R8 Gloss Black Tinted Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 558 kr | Besök BytHjul |
| Märke | R-series |
|---|---|
| Modell | R8 Gloss Black Tinted Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
R8 Gloss Black Tinted Face 19" från R-series med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
R8 Gloss Black Tinted Face från R-series är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
22"-fälg av modellen R8 Gloss Black Tinted Face från R-series. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 38 mm.
22"-fälg från R-series av modellen R8 Gloss Black Tinted Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 30 mm.