Om du letar efter bra 16"-fälgar kan Racer Raptor Black Machined Face vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 7" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Denna variant av Raptor Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Navhålet på Racer Raptor Black Machined Face är 60.1 mm stort. Du hittar mer information om Racer Raptor Black Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 709 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Raptor Black Machined Face |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Racer Raptor Black Machined Face är 16" och har en bultcirkel på 5/100.
Denna 17"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Raptor Black Machined Face.
Raptor Black Machined Face från Racer är en fälg på 16" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Denna 16"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Raptor Black Machined Face.