Denna 17"-fälg från Racer har modellnamnet Cobra Satin Black Machined Face. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Cobra Satin Black Machined Face är 35 mm. Denna variant av Cobra Satin Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 60.1 mm stort. Racer Cobra Satin Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Racer Cobra Satin Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 758 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Cobra Satin Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
17"-fälg från Racer av modellen Cobra Satin Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
Cobra Satin Black Machined Face från Racer. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Racer Cobra är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7" bredd och ET 35.
Racer Cobra Satin Black Machined Face, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.